Login

Has這


Odzyskaj has這
SKS-40 Warszawa
Wyniki XI Turnieju rozegranego 26 marca 2010 roku

1. Barna Pawe

2. Fejcak Marcin

3. Sudo Piotr

4. Brodzki Maciej

5 - 6. Suszycki Rafa, Janczewski Grzegorz

7 - 8. J騧wiak Mateusz, Mirecki Stanis豉w

9 – 12. Tokarki Micha, Jerome Jonah, Legat Mateusz, Starczy雟ki Marcin

13 – 16. Marchewka Adam, Postek Arkadiusz, Pieczynin Olaf, Czerkies Kamil

17 – 24. Szczepa雟ki Marcin, 皋chowski Piotr, D德iga豉 ㄆkasz, Purwin Tomasz, Z帳kowski Adrian, Laskowski Marek, Zawadzki Wojciech, Szczepa雟ki Mariusz

25 – 28. Bilguun, Milewski Justyn, Lasocki Jerzy, Borkowski Ryszard


W finale turnieju pocieszenia Tomasz Purwin pokona Marka Laskowskiego.


Klasyfikacja po jedenastu turniejach


______________________________________________________________________

Wyniki X Turnieju

1. Fejcak Marcin

2. Janczewski Grzegorz

3. Brodzki Maciej

4. Sudo Piotr

5 - 6. Barna Pawe, Suszycki Rafa

7 - 8. Markowski Micha, Ruci雟ki Jerzy

9 - 12. Naperty ㄆkasz, J騧wiak Mateusz, Starczy雟ki Marcin, Sk豉danek Sylwia

13 - 16. Legat Mateusz, Pieczynin Olaf, Kwa郾iewski Micha, Pig這wski Remigiusz

17 - 24. Kurak Kamil, Szczepa雟ki Mariusz, Postek Arkadiusz, Z帳kowski Adrian, Bartel, Marchewka Adam, J騧wiak Adam, Tokarki Micha

25 - 32. Cudzich Wojciech, Szablewski Piotr, Osi雟ki Wojciech, Zieli雟ki Adrian, Szczepa雟ki Marcin, 皋chowski Piotr, Wiszniewski Pawe, Sroga Sebastian

33 - 37. Zar瑿a Dariusz, Bilguun, Jachimek Tomasz, Janiszewski Stanis豉w, Szulc Adrianna


W finale turnieju pocieszenia Piotr Szablewski pokona Adriana Z帳kowskiego.

Klasyfikacja po dziesieciu turniejach


______________________________________________________________________

Wyniki IX Turnieju

1. Janczewski Grzegorz

2. Suszycki Rafa

3. Jarkowski Marcin

4. Barna Pawe

5 - 6. Fejcak Marcin, Puchalski Kamil

7 - 8. Mirecki Stanis豉w, Najwer Robert

9 - 12. Tokarski Micha, Kowalski Pawe, Sk豉danek Sylwia, Sas Andrzej

13 - 16. Ignatiuk Arkadiusz, Doroszko Patryk, Kurak Kamil, Pig這wski Remigiusz

17 - 24. J騧wiak Mateusz, Brodzki Maciej, Zawadzki Wojciech, Pieczynin Olaf, Laskowski Marek, Chojnacki Marcin, Oleksiuk Rados豉w, Dudzi雟ki Jakub

25 - 32. Szczepa雟ki Marcin, Marchewka Adam, Sroga Sebastian, Z帳kowski Adrian, Szczepa雟ki Mariusz, Czerskie Kamil, Postek Arkadiusz, Milewski Justyn

33 - 38. Sk豉danek Pawe, Buze Grzegorz, Osi雟ki, Wi璚kowski Szymon, Bilguun, Naperty ㄆkasz


W finale turnieju pocieszenia Grzegorz Buze pokona Arkadiusza Postka.

1. Buze Grzegorz

2. Postek Arkadiusz

3-4. Szczepa雟ki Mariusz, Sk豉danek Pawe

5-8. Marchewka Adam, Pieczynin Olaf, Laskowski Marek, Osi雟ki

9-15. Bilguun, Wi璚kowski Szymon, Czerkies Kamil, Z帳kowski Adrian, Sroga Sebastian, Dudzi雟ki Jakub, Szczepa雟ki Marcin

Klasyfikacja po dziewi璚iu turniejach


______________________________________________________________________

Wyniki VIII Turnieju

1.Jarkowski Marcin

2.Brodzki Maciej

3.Barna Pawe

4.Tokarski Micha

5 - 6. Ignatiuk Arkadiusz, J騧wiak Mateusz

7 - 8. Janczewski Grzegorz, Sa豉ci雟ki Przemys豉w

9 - 12. Zawadzki Wojciech, Naperty ㄆkasz, Dudzi雟ki Jakub, Sudo Piotr

13 - 16. Purwin Tomasz, Moroszko Patryk, Pieczynin Olaf, Suszycki Rafa

17 - 24. Czerkies Kamil, Marchewka Adam, Szablewski Piotr, D德iga豉 ㄆkasz, Milewski Justyn, J騧wiak Adam, Legat Mateusz, Okruch Jaros豉w

25 - 32. Szczepa雟ki Mariusz, Postek Arkadiusz, Sroga Sebastian, Laskowski Marek, Z帳kowski Adrian, Wi璚kowski Szymon, Koz這wski Stanis豉w, Szczepa雟ki Mariusz

33 - 37. Szcz瘰ny Pawe, Szcz瘰ny Piotr, Lasocki Jerzy, Bilguun, 皋chowski Piotr,


W finale turnieju pocieszenia Jaros豉w Okruch pokona Stanis豉wa Koz這wskiego.

1. Okruch Jaros豉w,

2. Koz這wski Stanis豉w

3-4. Laskowski Marek, Marchewka Adam

5-8. Szczepa雟ki Marcin, Sroga Sebastian, Z帳kowski Adrian, Szczepa雟ki Mariusz

9-16. Bilguun, Szcz瘰ny Piotr, Szcz瘰ny Pawe, J騧wiak Adam, Wi璚kowski Szymon

Klasyfikacja po o鄉iu turniejach


______________________________________________________________________

Wyniki VII Turnieju


1.Janczewski Grzegorz

2.Suszycki Rafa

3.Starczy雟ki Marcin

4.Sudo Piotr

5 - 6. Sas Andrzej, J騧wiak Mateusz

7 - 8. Mirecki Stanis豉w, Oleksiak Rados豉w

9 - 12. Tch鏎z Jaros豉w, Marchewka Adam, Markowski Micha, Kurak Kamil

13 - 16. Szczepa雟ki Mariusz, Naparty ㄆkasz, Brodzki Maciej, ζpkiewicz Klaudiusz

17 - 24. Milewski Justyn, J騧wiak Adam, υsosi雟ki Janusz, Czerkies Kamil, Okruch Jaros豉w, D德iga豉 ㄆkasz, Postek Arkadiusz, Warpas Jakub

25 - 32. Pieczynin Olaf, Dyjewski Maciej, Boczar Maciej, Surmacz Miko豉j, Buze Grzegorz, Ko販z Daniel, Sroga Sebastian

33 - 38. Turlej ㄆkasz, Skrzynecki Marcin, Wi璚kowski Szymon, Sztuka Rafa, Borkowski Ryszard


W finale turnieju pocieszenia Grzegorz Buze pokona Olafa Pieczynina .

Klasyfikacja po siedmiu turniejach


______________________________________________________________________


Wyniki VI Turnieju

1. Barna Pawe; 2. Janczewski Grzegorz; 3. Tch鏎z Jaros豉w; 4. Sudo Piotr; 5-6. Brodzki Maciej, Markowski Micha; 7-8. J騧wiak Mateusz, Naparty ㄆkasz; 9-12. Tokarski Micha, Kwa郾iewski Micha, Warpas Jakub, Purwin Tomasz; 13-16. Legat Mateusz, Wawrzyniak Andrzej, Zawadzki Wojciech, Sroga Sebastian; 17-24. 安ita豉 Arkadiusz, Laskowski Marek, Surmacz Miko豉j, Buze Grzegorz, Marchewka Adam, D德iga豉 ㄆkasz, Sawecki Micha, Pieczynin Olaf; 25-30. Postek Arkadiusz, P豉wski Grzegorz, Ko販z Daniel, Szczepa雟ki Marcin, Szczepa雟ki Mariusz, Dyjewski Maciej


Turniej Pocieszenia

1. Buze Grzegorz; 2. Marchewka Adam; 3-4. D德iga豉 ㄆkasz, Pieczynin Olaf;

Klasyfikacja po sze軼iu turniejach


______________________________________________________________________


V Turniej WYGRA GACEK !


1.JANCZEWSKI Grzegorz; 2.MIRECKI Stanis豉w; 3.SZACHNOWSKI Jacek; 4.SUSZYCKI Rafa; 5-6.SUDO Piotr, SAxCI垶KI Przemys豉w; 7-8.MARKOWSKI Micha, BRODZKI Maciej;9-12.MAKOWSKI Tomasz, BARNA Pawe, STANISZEWSKI Marek, CZURYΜWICZ Krzysztof; 13-16.名ITAx Arkadiusz, LEGAT Mateusz, KURAK Kamil, J荅WIAK Mateusz; 17-24.MARCHEWKA Adam, KWA吉IEWSKI Micha, GWIAZDA Dariusz, WOLFF Pawe, NAPERTY ㄆkasz, WARPAS Jakub, POSTEK Arkadiusz, SAWECKI Micha; 25-33.STAWIKOWSKI Mateusz, KOxKOWSKI Maciej, DRU浴 Kamil, PURWIN Tomasz, OLEK Jan, ζpkiewicz Klaudiusz, D狸IGAx ㄆkasz, OZIMEK ㄆkasz, CZERKIES Kamil.

V Turniej zaliczamy do bardzo udanych,bo uczestnicy opr鏂z wysokiego poziomu sportowego,zaprezentowali du瞠 zdyscyplinowanie,co pozwoli這 nam,mimo k這pot闚 organizacyjnych /mogli鄉y gra tylko na 7 sto豉ch/ przeprowadzi sprawnie zawody. Cieszymy si,瞠 w naszych turniejach startuj m這dzi zawodnicy z mazowieckich klub闚 m.in w finale turnieju pocieszenia Jan Olek ze Sp鎩ni zwyci篹y ㄆkasza Napertego z SKS-u. Turniej ma te sta造ch bywalc闚,kt鏎zy nie schodz poni瞠j pewnego poziomu i od nich m這dzie jeszcze sporo mo瞠 si nauczy. Rafa Suszycki,Stanis豉w Mirecki i Pawe Barna to gwarancja solidnego pingponga i wci捫 du瘸 ch耩 wygrywania. Opr鏂z "starych" i m這dych mistrz闚 bywaj u nas "egzotyczni" zawodnicy,kt鏎zy startuj帷 incydentalnie /bez rozstawienia/ potrafi nie幢e namiesza w turniejowych tabelkach. Tym razem przyby Jacek Szachnowski, kt鏎y dotar do 3 miejsca,wygrywaj帷 fina B z Rafa貫m Suszyckim.


Czo這wi amatorzy,z wyj徠kiem Darka Gwiazdy chyba troch przestraszeni og鏊nie wysokim poziomem i w odwrocie.

A panie,nawet gratisowe granie w m瘰kim gronie nie jest w stanie je przyci庵n望 - ...gdzie te b...,panie? no gdzie?

Marek Zakrzewski SKS 40


______________________________________________________________________


Wyniki IV Turnieju na Ho瞠j, rozegranego 5 lutego 2010 roku

1.MIRECKI Stanis豉w; 2.SUSZYCKI Rafa; 3.GRZYBOWSKI Tomasz; 4.BRODZKI Maciej; 5-6.NAPERTY ㄆkasz, WAWRZYNIAK Andrzej; 7-8.名ITAx Arkadiusz, WARPAS Jakub; 9-12.PIETRZYKOWSKI Maciej, LEGAT Mateusz, POSTEK Arkadiusz, TCH紑Z Jaros豉w; 13-16.KURAK Kamil, KWA吉IEWSKI Micha, SAxCI垶KI Przemys豉w, MARCHEWKA Adam; 17-24.KACZANOWSKI Stanis豉w, TOKARSKI Micha, B… Andrzej, WRZOSEK Arkadiusz, GARWACKI Kazimierz, Z、KOWSKI Adrian, KOZΜWSKI Stanis豉w, KISIEL Jacek.

Turniej pocieszenia wygra Adam Marchewka


Klasyfikacja 32 po IV TURNIEJACH

1.Mirecki Stanis豉w-63, 2.Brodzki Maciej-56, 3.Suszycki Rafa-51, 4.Markowski Micha-46, 5.Barna Pawe-43, 6.Naperty ㄆkasz-40, 7.Janczewski Grzegorz-35, 8.Starczy雟ki Marcin- 34, 9.Tch鏎z Jaros豉w-29, 10-12.Gwiazda Dariusz-28, J騜wiak Mateusz-28, Czury這wicz Krzysztof-28, 13-14.Warpas Jakub-27, Postek Arkadiusz-27, 15-16.Garwacki Kazimierz-24 ,Wawrzyniak Andrzej-24, 17.Pieczynin Olaf-23, 18-20.Sroga Sebastian-22, D德iga豉 Lukasz-22, Legat Mateusz-22, 21-22.Pietrzykowski Maciej-20, Tokarski Micha-20, 23-24.Marchewka Adam-18, Kwa郾iewski Micha-18, 25-26.St瘼i雟ki Piotr-16, Wolff Pawe-16, 27.Wiszniewski Pawe, 28-32.P璠a Leszek-12,Weso造 Dariusz-12,Szczepa雟ki Mariusz-12,Z帳kowski Adrian- 12.

______________________________________________________________________


Wyniki III-go Turnieju na Ho瞠j

Turniej g堯wny

1.Barna Pawe; 2.Markowski Micha; 3.Mirecki Stanis豉w; 4.Tch鏎z Jaros豉w; 5-6. D德iga豉 ㄆkasz, Brodzki Maciej; 7-8.J騧wiak Mateusz, Pieczynin Olaf; 9-12.Janczewski Grzegorz, Wawrzyniak Andrzej, Pietrzykowski Maciej, Garwacki Kazimierz; 13-16.Kwa郾iewski Micha, Oleksiak Rados豉w, Gwiazda Dariusz, Marchewka Adam; 17-24.Szczepa雟ki Marcin, Postek Arkadiusz, Surmacz Miko豉j, Warpas Jakub, Tokarski Micha, St瘼i雟ki Piotr, Sroga Sebastian, Wiszniewski Pawe; 25-30.St瘼i雟ki Sebastian, Ozimek ㄆkasz, Szczepa雟ki Mariusz, J騧wiak Adam


Turniej pocieszenia

1.Warpas Jakub; 2.Wiszniewski Pawe; 3.Postek Arkadiusz; 4.Dyjewski Maciej; 5-8. Surmacz Miko豉j, Szczepa雟ki Marcin, Sroga Sebastian; 9-16. St瘼i雟ki Sebastian, St瘼i雟ki Piotr, Milewski Justyn, Tokarski Micha, Ozimek ㄆkasz, Szczepa雟ki Mariusz, J騧wiak Adam


Klasyfikacja po trzech turniejach


Aktualnie online
· Go軼i online: 1

· U篡tkownik闚 online: 0

· ㄠcznie u篡tkownik闚: 21
· Najnowszy u篡tkownik: proton
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Walne zebranie
· Treningi
· Mistrzostwa Warszawy...
· 安i皻a Wielkanocne
· Zawody
Najciekawsze tematy
· Treningi [3]
· Zawody [3]
· II Liga [3]
· pierwszy mecz [2]
· Walne zebranie [0]