Login

Has這


Odzyskaj has這
SKS-40 Warszawa
WIELKIE SUKCESY ZAWODNIK紟 SKS 40 W WOM

W zawodach rozegranych w hali Szk馧 Fundacji Primus na warszawskich Kabatach (31 marca 2019 roku) wzi窸o udzia 28 dzieci urodzonych w roku 2008 i p騧niej.


Medali軼i Mistrzostw Warszawy, kategoria DZIECI


Gra pojedyncza dziewcz徠:

2 MIEJSCE - DOMA Martyna (SKS 40 Warszawa)



Gra pojedyncza ch這pc闚:

2 MIEJSCE - SMOTER Adam (SKS 40 Warszawa)




Gra podw鎩na ch這pc闚:

1 MIEJSCE - SMOTER Adam (SKS 40 Warszawa) /SAKOWICZ Mateusz (KS SP粑NIA Warszawa)


2====================================================

W zawodach rozegranych w hali Szk馧 Fundacji Primus na warszawskich Kabatach (31 marca 2019 roku) wzi窸o udzia 46 dziewcz徠 i ch這pc闚 urodzonych w latach 2006 i 2007.


Medali軼i Mistrzostw Warszawy, kategoria MΜDZIK


Gra pojedyncza m這dziczek:

1 MIEJSCE - BALCERZAK Julia (SKS 40 Warszawa)

2 MIEJSCE - KRAJEWSKA Aleksandra (SKS 40 Warszawa)



Gra pojedyncza m這dzik闚:

1 MIEJSCE - WEIKUM Kacper (SKS 40 Warszawa)



Gra podw鎩na m這dziczek:

1 MIEJSCE - KRAJEWSKA Aleksandra / BALCERZAK Julia (obie SKS 40 Warszawa)

3 MIEJSCE - PURGA Katarzyna / ZAWISTOWSKA Julia (obie SKS 40 Warszawa)



Gra podw鎩na m這dzik闚:

3 MIEJSCE - WEIKUM Kacper / CYPS ALBO ZYPS Alan (obaj SKS 40 Warszawa)


3===============================================

W zawodach rozegranych w hali Szk馧 Fundacji Primus na warszawskich Kabatach (31 marca 2019 roku) wzi窸o udzia 31 dziewcz徠 i ch這pc闚 urodzonych w latach 2004 i 2005.


Medali軼i Mistrzostw Warszawy, kategoria KADET


Gra pojedyncza kadetek:
1 MIEJSCE - SZULC Wiktoria (SKS 40 Warszawa)


Gra podw鎩na kadet闚: 
1 MIEJSCE - SZCZEPA垶KI Mateusz (SKS 40 Warszawa) / ADAMIAK Jan (KS SP粑NIA Warszawa)


4=============================================

W zawodach rozegranych w hali Szk馧 Fundacji Primus na warszawskich Kabatach (31 marca 2019 roku) wzi窸o udzia 15 dziewcz徠 i ch這pc闚 urodzonych w latach 2001 - 2003.


Medali軼i Mistrzostw Warszawy, kategoria JUNIOR


Gra pojedyncza juniorek:
1MIEJSCE - WI犴KOWSKA Julia (SKS 40 Warszawa)


Gra podw鎩na juniorek:
1 MIEJSCE - WI犴KOWSKA Julia (SKS 40 Warszawa) / BOGACKA Aleksandra (UKS LUPUS KABATY)




Gra mieszana (miksty)
1 MIEJSCE - WI犴KOWSKA Julia (SKS 40 Warszawa) / MISZKURKA Jakub (KS SP粑NIA Warszawa)

Aktualnie online
· Go軼i online: 1

· U篡tkownik闚 online: 0

· ㄠcznie u篡tkownik闚: 21
· Najnowszy u篡tkownik: proton
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Walne zebranie
· Treningi
· Mistrzostwa Warszawy...
· 安i皻a Wielkanocne
· Zawody
Najciekawsze tematy
· Treningi [3]
· Zawody [3]
· II Liga [3]
· pierwszy mecz [2]
· Walne zebranie [0]